METER MIX® posiluje přítomnost na evropském trhu

Dedikovaný servis a nové webové stránky pro italské, německé a české zákazníky / Přítomnost ve více než 40 zemích

Po úspěšném rozvinutí ochodních aktivit na americkém trhu začátkem tohoto roku, se britský výrobce dávkovací a směšovací technologie METER MIX® Systems obrátil na střední a východní Evropu. Portfolio METER MIX® Systems zahrnuje systémy pro dávkování a směšování jedno i vícesložkových materiálů jako např. epoxid, polyuretan a silikon v nejrůznějších aplikacích, např. lepení, utěsňování, zalévání, RIM a zasklívání.

Až do teď byla webová stránka tohoto výrobce k dispozici pouze v angličtině, odrážející jeho původní zaměření na domácí britský trh, společně s nedávno přibraným americkým. Nyní si však mohou i italští, němečtí a čeští zákazníci stránky pohodlně prohlížet ve svém vlastním jazyce. Dočtou se mimo jiné o kompletním produktovém portfoliu METER MIX®, společně s detailními informacemi o technických parametrech a standardních i volitelných konfiguracích. K dispozici jsou však také zajímavá videa o aplikacích, informativní video ukázky jak zacházet s jednotlivými dávkovacími přístroji METER MIX® anebo encyklopedie, vysvětlující základní pojmy a procesy dávkování. To vše by mělo zákazníkům usnadnit při jejich rozhodování o správném řešení pro svou aplikaci.

METER MIX® se řídí ambicí poskytnout svým zákazníkům špičkový servis a to ve všech 30 zemích, kde působí. S tím se nutně pojí oddané obchodní týmy s extenzivní odbornou znalostí dávkovacích aplikací a technologie. Tyto týmy se starají o jakkoli komplexní potřeby každého zákazníka od konzultace a prodeje až po údržbu, opravu a dodání náhradních dílů.