Meter Mix oslavuje výročí vzniku

Výrobce dávkovacích technologií slaví 30 úspěšných let na trhu

Spolehlivá technologie, snadné ovládání a přesné výrobní výstupy - METER MIX® Systems Ltd byla založena v Rushdenu ve Velké Británii v roce 1989 s ohledem na výše uvedené cíle. Výrobce dávkovacích a směšovacích systémů nyní slaví výročí založení a může se ohlédnout za více než 30ti lety úspěšného působení na trhu.

METER MIX® se od samého počátku specializuje na vývoj a výrobu dávkovacích a směšovacích systémů pro zpracování jedno a vícesložkových materiálů, jako jsou epoxidy, polyuretany, silikony a metakryláty. Důraz je kladen na aplikace lepení, těsnění a zalévání.

METER MIX® je jednou z předních,  zavedených společností na trhu dávkovací a směšovací technologií ve Velké Británii. V roce 2014 převzala firmu METER MIX® společnost HILGER & KERN GROUP z Německa. Tento krok znamenal posun společnosti k mezinárodnímu zaměření. Systémy METER MIX® jsou nyní k dispozici ve více než 40 zemích díky globální distribuční síti. Od roku 2017 působí společnost úspěšně v USA, kde má i  svou vlastní kancelář a dále expanduje na místním trhu.

Sortiment společnosti METER MIX® byl rozšířen o dávkovací komponenty a čerpadla pro zpracování maziv s cílem obsloužit zákazníka i oblasti lubrikace. Tým pracovníků v Rushdenu neustále pracuje na dalším vývoji systémů, aby zajistil, že dávkovací a směšovací systémy budou přesně odpovídat požadavkům uživatelů. Klíčovou roli také zaujímá úzká spolupráce s výrobci materiálů, stejně jako probíhající testování v technologickém centru v sídle společnosti v Rushdenu.